Ostateczna lista projektów dopuszczonych i niedopuszczonych do głosowania w ramach konsultacji społecznych  budżetu obywatelskiego z mieszkańcami miasta Tczewa na 2024 rok

W związku z zakończeniem przeprowadzonej oceny merytorycznej  zgłoszonych  projektów w ramach budżetu obywatelskiego na 2024 rok  na podstawie §7 uchwały nr XVI/138/2020  Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 30 stycznia 2020 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych budżetu obywatelskiego z mieszkańcami miasta Tczewa  oraz na podstawie §2 pkt 4   Zarządzenia nr 3 Prezydenta Miasta Tczewa z dnia 04.01.2023 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych budżetu obywatelskiego z mieszkańcami Tczewa na 2024 rok  Urząd  Miejski w Tczewie podaje do wiadomości ostateczną listę projektów dopuszczonych oraz niedopuszczonych do głosowania:

Zadaj pytanie

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w dni robocze w ciągu 24 godzin.

    Skip to content